اتوماسیون
فناوری ابری
برنامه های سازمانی
آرتیسان آنلاین
بازاریابی
امنیت سایبری
شبکه و زیرساخت
دستگاه ها
آرتیسان گیت آرتیسان پارکینگ آرتیسان کارت‌خوان RFID مشاهده همه دستگاه‌ها

راهکار های سازمانی
راهکار های بخش عمومی
راهکار های تجارت
راهکار های دانشگاه ها
راهکار های مدارس
راهکار های استارتاپ‌ها
راهکار های کارخانجات

شرکای تجاری
گارانتی آرتیسان
منابع و آموزش
فناوری ابری چیست؟ هوش مصنوعی چیست؟ اینترنت اشیاء چیست؟ RFID چیست؟
همراه با آرتیسان
درباره آرتیسان تماس با آرتیسان نشانی دفاتر محیط زیست اطلاعات حقوقی شرایط و قوانین حریم خصوصی فرصت های شغلی
زبان
English فارسی
دستگاه های سازمانی

آرتیسان پوینت

دستگاه تسهیل خرید کارمندان از فروشگاه های داخل سازمان شما.

قیمت 6,950,000 تومان سفارش دهید
تماس با فروش
صفحه نمایش 3.5 اینچ کارت خوان غیرتماسی دارای کیبورد دارای ۲ باتری لیتیوم-یون مجهز به فناوری وای فای همه موجود در آرتیسان پوینت.
معرفی محصول آرتیسان پوینت چیست؟

آرتیسان پوینت دستگاهی است که برای مدیریت تراکنش‌های فروشگاه مانند خرید طراحی شده است که مخصوص استفاده در شرکت‌ها، سازمان‌ها، دانشگاه‌ها و مدارس ساخته شده است. این محصول به کارمندان، دانشجویان و یا دانشجویان این اجازه را می‌دهد تا بتوانند بدون نیاز به پول نقد و یا کارت بانکی از فروشگاه های داخل سازمان شما خرید کنند.معرفی دستگاه تنها دستگاهی که به آن نیاز دارید

آرتیسان پوینت دستگاه قدرتمندی است که می تواند کارت های هوشمند غیرتماسی را زمانی که آنها در فاصله 10 سانتی متری قسمت مشخص شده روی دستگاه قرار گیرند، اسکن کند. می توان این دستگاه را از طریق وای فای به شبکه محلی خود متصل کنید. با صفحه نمایش 3.5 اینچی تمام رنگی می توانید هر آنچه را که نیاز دارید در هنگام اسکن کارت مشاهده کنید. این دستگاه دارای 2 باتری لیتیوم یونی می باشد که باعث می‌شود این دستگاه کاملا قابل حمل باشد و در صورت تمام شدن باتری ها می توانید آن ها را شارژ کنید.معرفی نرم‌افزار همراه با نرم‌افزار آرتیسان اتند

آرتیسان اتند یک نرم افزار راهکار جامع مدیریت منابع انسانی است که به شما کمک می کند حضور کارکنان، ساعات کاری کارمندان، گزارش های ورودی را نظارت کنید و در این مورد، برای مدیریت فروشگاه های داخلی خود، می توانید درآمد و محصولات خود را نظارت کنید و خرید را برای هر شخص نظارت کنید.

Artison Attend software preview پیش‌نمایش نرم افزار آرتیسان اتند.
موارد لازم برای پیاده‌سازی دستگاه مدیریت فروشگاه
دستگاه آرتیسان پوینت

دستگاه آرتیسان پوینت تنها دستگاهی است که برای پیاده‌سازی مدیریت فروشگاه و فروش از طریق کارت های هوشمند غیرتماسی نیاز دارید.

نرم‌افزار آرتیسان اتند

نرم‌افزار آرتیسان اتند یک برنامه مدیریتی فروشگاه و مدیریت منابع انسانی فوق العاده قوی می‌باشد که اطلاعات کارمندان شما و سابقه خریدها را بصورت زنده نشان می‌دهد.

موارد اضافی
قابل شخصی‌سازی کارت های هوشمند آرتیسان

کارت‌ها و تگ‌های تجهیز شده با فناوری RFID، شما می‌توانید درخواست بدهید که شکل روی این کارت‌ها نیز بر اساس سلیقه شما شخصی‌سازی شود.

۱. موارد ذکر شده در بخش موارد اضافی، لازم نیست و تنها با موارد اصلی می‌توانید از امکانات آرتیسان اتند استفاده کنید.
۲. آرتیسان می‌تواند لوگو، نام سازمان و دیگر اطلاعات مورد نظر شما را بر روی کارت های RFID چاپ کند.
آرتیسان اتند همه امکانات در یک پلتفورم

آرتیسان اتند به سازمان یا شرکت شما کمک می‌کند تا قرایند های مربوط به منابع انسانی از جمله مدیریت حضورغیاب، مدیریت تردد و مدیریت فروشگاه را راحت‌تر و بهتر با استفاده از فناوری های بایومتریک، اینترنت اشیاء و فناوری ابری انجام دهید.

بیشتر بدانید
همگام‌سازی ابری اطلاعات ایمن‌شده با امنیت ابری.

شما می‌توانید از شبکه ابری آرتیسان برای ذخیره ایمن‌تر اطلاعاتتان استفاده کنید و یا از شبکه داخلی خود استفاده کنید.

منابع آموزشی
رایانش ابری چیست؟

رایانش ابری یا کلاد، تامین منابع تکنولوژی براساس نیاز در بستر اینترنت می‌باشد که همراه با روش پرداخت به میزان مصرف می‌باشد و هزینه ها را کاهش می‌دهد.

بیشتر بدانید
اینترنت اشیاء چیست؟

اینترنت اشیاء یا به اختصار IoT، به تعداد بسیار زیادی دستگاه در سراسر دنیا می‌گویند که با وجود تراشه های کوچک و شبکه های بی‌سیم به اینترنت می‌توانند متصل باشند و اطلاعات را ردوبدل کنند.

بیشتر بدانید
RFID چیست؟

RFID که مخفف عبارت Radio Frequency Identification به معنای شناسایی فرکانس رادیویی می‌باشد از طریق امواج رادیویی، اطلاعات خاصی را می‌تواند ارسال و دریافت نماید که برای شناسایی اجسام مختلف و یا انسان‌ها به کار رود. این فناوری می‌تواند در وسایل مختلفی از جمله داخل کارت‌ها، داخل تگ‌ها و یا حتی به صورت برچسب نازکی بر روی یک محصول موجود در یک انبار قرار گیرد.

بیشتر بدانید

شروع به کار کنید

با یک متخصص فروش در آرتیسان صبحت کنید و اطلاعات بیشتر کسب کنید.

تماس با فروش